ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Nový inzerát

4 900 Kč Prodám televizi LG uhlopříčka 107

13.05.2019 - Televize - Brno

Úhlopříčka
109 " palců


Detail inzerátu

Telka je v naprostém pořádku TOP STAV,,,,,

  Popis produktu

Společnost LG představující předního výrobce spotřební elektroniky jako jsou televize, monitory, mobilní telefony, uvádí nyní LCD televizi s označením LG 42LK530, která se chlubí mnoha zajímavými vlastnostmi, skvělou výbavou a vskutku pěkným designem.

 

Tato stylová 100Hz televize se může pochlubit Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů při úhlopříčce obrazovky 42 palců (tj. 107 cm) a při vysokém dynamickém kontrastním poměru 150 000:1 doplněného jasem 450cd/m2. Můžete se tak těšit na neuvěřitelně čistý a kvalitní obraz, který budete moci sledovat i za denního světla bez použití žaluzií nebo závěsů.

 

V přístroji je zabudován klasický digitální DVB-T/C tuner, pro příjem digitálního vysílání pozemních a kabelových televizních stanic. O rychlé zpracování obrazu se stará technologie Dual XD Engine, kterou představuje dvojitý procesor. Díky němu se na displeji zobrazuje dokonale čistý a ostrý obraz, který ocení nejeden uživatel.

 

Vysokou kvalitu audio a video přenosu v digitální kvalitě zpracování signálu zabezpečí unikátní technologie HDMI (High Definition Multimedia Interface), která je u tohoto modelu obsažena hned třikrát. O základní ozvučení se starají integrované reproduktory s výkonem 2x 10W. Potěší i zabudovaný USB 2.0 vstup, který lze využít pro připojení různých externích zařízení, ze kterých si pak můžete snadno spustit multimediální obsah. Přes USB vstup lze spustit následující soubory: MP3, JPEG a HD DIVX. Další rozšíření je realizovatelné pomocí zabudovaného CI slotu, do kterého lze umístit rozšiřující karty. Nízkou spotřebu zajišťuje inteligentní senzor světla, který automaticky nastaví jas a barvu na základě aktuálního osvětlení v místnosti.

  • Cena: 4 900 Kč

  • Kategorie: Televize

  • Typ: Nabídka

  • Město: Brno (Brno-město)

  • Stav: Použité

  • Značka: LG

  • Zobrazeno: 3705x

Kontaktovat prodejce

Prodejce:
janina (ja***a@...)
(všechny inzeráty uživatele)

Hodnocení užvatele:
zatím nehodnocen
(zobrazit / přidat hodnocení)

Místo:
Brno (PSČ: 61900)


Akční nabídka - Televize - nové zboží

Kontaktovat prodejce

Prodejce:
janina (ja***a@...)
(všechny inzeráty uživatele)

Hodnocení užvatele:
zatím nehodnocen
(zobrazit / přidat hodnocení)

Místo:
Brno (PSČ: 61900)