ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Nový inzerát

500 Kč BLUETOOTH BEDNA START HERE ROMANTIC LIFE

06.06.2019 - Reproduktory - Ostrava 10


Detail inzerátu

 Dobrý den, prodáváme bluuetooth bednu, která je plně funkční. Při prodeji dáváme záruku 24 hodin a potom 12 měsíců servis.

Uvnitř boxu je šikovný malý Bluetooth reproduktor s velmi pěkným stmívatelným, vyměnitelným LED světlem. Název položky Amazon je specifičtější a o něco delší. "Noční světla pro děti, stmívatelné stolní lampy, dotykové ovládání LED noční světla s Bluetooth 4.0 reproduktor, budík, dynamický režim změny barvy, hlasitý telefon, TF karta podporována. Lightspeaker je bílý válec, který je 4,25 ”vysoký a 3” (o velikosti 15 oz plechovky polévky, ale zlomek hmotnosti), s plochým “tlačítkem” nahoře, které může ovládat světlo a vypnout poplach. Čtyři malá tlačítka v dolní části válce nabízejí ovládání zvuku, Bluetooth a světlých barev.Pět tlačítek na spodní straně času ovládání válce a nastavení alarmu, časovače vypnutí a zapnutí / vypnutí. 
Kde nás najdete? Na ulici 28 října 23/21 ostrava centrum. V případě zájmů nás kontaktujte na adrese nebo na telefonním čísle 737562141 kde zodpovíme všechny vaše dotazy. 
S pozdravem zastavárna Loombard
(190301004)

Neaktivní - expirovaný inzerát


Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.
Inzerát bude brzy trvale odstraněn.

Zkusit štěstí a napsat prodejci.

Neaktivní inzerát

Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.

Inzerát bude brzy trvale odstraněn.

Zkuste najít podobný inzerát ve stejné kategorii.