ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Nový inzerát

500 Kč BenQ FP93GX - LCD monitor 19" TOP STAV

20.12.2019 - Ostatní elektro - Brno


Detail inzerátu

Popis produktu

Devatenáctipalcové ploché displeje s velkou zobrazovací plochou si již dávno našly své místo nejen u domácích uživatelů. Pokud displej navíc nabízí takové parametry, které jej staví do pozice ideálního zobrazovacího zařízení pro hraní her a sledování filmů, jeho majitel se ke staršímu typu jen stěží vrátí. Model FP93GX je modelem, který opět prolamuje hranice parametrů LCD monitorů.

S roztečí bodů 0.29 milimetru je schopen zobrazovat SXGA rozlišení až 1280x1024 při 16.2 milionech barev, zřetelný a ostrý obraz zaručuje vysoká hodnota kontrastu 700:1 a jas 300 cd/m^2. Velká úhlopříčka spolu se širokým úhlem pohledu 140°, respektive 135° ve vertikálním směru (při kontrastním poměru 10:1) jej předurčuje i ke sledování filmů ve větším počtu diváků, stejně jako při firemních prezentacích.

Rekordní je u tohoto monitoru obnovovací odezva neuvěřitelné 2 ms při přechodu z šedé do šedé (respektive maximální doba 6 ms), je pro uvedené účely, sledování filmů i jakoukoliv další práci naprosto vynikající. Spolu s výbornou rychlostí displeje tvoří technologie AMA vynikající periferii pro multimediální práci a hraní her. AMA (Advanced Motion Accelerator) zajišťuje zrychlené vykreslování tekutých krystalů, čímž dosahuje svižného zobrazení při zachování výborných grafických parametrů.

Displej lze k počítači připojit kterýmkoliv z obou standardních způsobů, tedy analogovou formou před D-SUB konektor či lépe digitálně před DVI.

  • Cena: 500 Kč

  • Kategorie: Ostatní elektro

  • Typ: Nabídka

  • Město: Brno (Brno-město)

  • Stav: Zánovní

  • Značka: BENG

  • Zobrazeno: 1554x

Kontaktovat prodejce

Prodejce:
janina (ja***a@...)
(všechny inzeráty uživatele)

Hodnocení užvatele:
zatím nehodnocen
(zobrazit / přidat hodnocení)

Místo:
Brno (PSČ: 61900)


Kontaktovat prodejce

Prodejce:
janina (ja***a@...)
(všechny inzeráty uživatele)

Hodnocení užvatele:
zatím nehodnocen
(zobrazit / přidat hodnocení)

Místo:
Brno (PSČ: 61900)